0
Klub WK
klub-wk

Warszawa Kobiet to innowacyjna platforma zakupowa dla kobiet. Jesteśmy grupą kobiet, która wie jak myślą i czego pragną kobiety, udzielamy wsparcia i doradzamy. Do współpracy zapraszamy jedynie najlepsze firmy, a wszystkie usługi testujemy na sobie samych, aby mieć 100% pewność ich jakości i skuteczności.

Klub Warszawa Kobiet to 6 specjalnie skomponowanych pakietów, z których każdy oferuje 3 wartościowe usługi health & beauty, takie jak depilacja laserowa, kriolipoliza czy mezoterapia igłowa. Co więcej, każda posiadaczka Karty Warszawa Kobiet otrzymuje  ( i to nawet codziennie!) usługi club&restaurant i może korzystać z bezpłatnego wstępu do popularnych klubów, darmowych drinków, czy darmowej kawy i deserów w renomowanych restauracjach. Karta Warszawa Kobiet oznacza także dodatkowe oferty specjalne na kolejne zabiegi u naszych partnerów- co najmniej 50% zniżki przez cały rok!

klub-wk-2
klub-wk-3

Warszawa Kobiet oferuje coś więcej niż tylko zakupy; to wyjątkowy klub łączący kobiety mieszkające w stolicy; studentki, kobiety biznesu, matki. W ramach swojej działalności Warszawa Kobiet organizuje pełne atrakcji cykliczne spotkania w najlepszych lokalach w Warszawie. Klub aktywnie wspiera fundacje zajmujące się zdrowiem kobiet, propaguje nowy sposób mówienia o kobiecych chorobach w przestrzeni publicznej i szerzy świadomość dotyczącą profilaktyki i dbania o zdrowie.